BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS WAŁCZ
Finanse. Księgowość. Podatki.

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS WAŁCZ
Finanse. Księgowość. Podatki.

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS WAŁCZ
Finanse. Księgowość. Podatki.

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS WAŁCZ
Finanse. Księgowość. Podatki.

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS WAŁCZ
Finanse. Księgowość. Podatki.

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS WAŁCZ
Finanse. Księgowość. Podatki.

Watson Advisors – usługi rachunkowe i księgowe Wałcz

Licencjonowane biuro rachunkowe Watson Advisors jest najlepszym i kompleksowym rozwiązaniem w Wałczu w zakresie wspierania działalności. Idea zakładała sprostanie potrzebom przedsiębiorcom polskim i zagranicznym.

Dzięki stworzonemu przez nas zespołowi Państwa firma będzie mogła polegać na naszym wsparciu w każdej kwestii z zakresu rachunkowości, księgowości, kadr i płac, doradztwa finansowego, obsługi prawnej i consultingu. Wprowadzenie naszych ekspertów w tajniki Państwa działalności pozwoli nam szybko reagować oraz proponować na bieżąco usprawnienia dla spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

Zajmiemy się szeroko pojętymi usługami księgowymi oraz rachunkowością, a więc zadbamy o terminowość i dokładność odprowadzania podatków (nasze usługi obejmują pełną księgowość oraz różne sposoby opodatkowania: ryczałt ewidencjonowany, KPiR, karta podatkowa; deklaracje: PIT, CIT, VAT).

Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00. Skontaktuj się z nami

Niezależnie od wielkości biznesu, każda firma potrzebuje wsparcia w obszarach wykraczających poza jej główny charakter działalności, takich jak rachunkowość, kadry i płace, doradztwo finansowe, obsługa prawna, consulting. Do takiej obsługi zatrudnia się zazwyczaj szereg osób lub nawiązuje współpracę z wieloma wyspecjalizowanymi firmami.

A co jakby wszystkie te obszary mogły być wspierane przez jeden profesjonalny podmiot? Firmę, mającą na swoim pokładzie zespół z solidnym zapleczem wiedzy i doświadczenia, sprawdzony w boju dzięki zaangażowaniu w wiele projektów i przedsięwzięć biznesowych, od lat osiągających wymierne wyniki w kraju i za granicą? Zespół, który pozna Twoją firmę od podszewki, i dzięki swojej inter-dyscyplinarności, będzie mógł nie tylko zareagować szybciej, pomóc skuteczniej, ale przede wszystkim samodzielnie zainicjować zmianę na lepsze?

W Watson Advisors Klientom oferujemy przede wszystkim komfort. Luksus powierzenia profesjonalistom wszystkich obszarów działalności, które nie przynoszą bezpośrednich przychodów i możliwość koncentracji na tym, co najważniejsze: podstawowym biznesie.

To zmiana, którą nasi Klienci określają jako milowy krok w ich rozwoju.

Dołącz do naszej rodziny Klientów

Nasz Zespół
Anna Kossewska Ekspert ds. księgowości i rachunkowości
Anna Kossewska
Ekspert ds. księgowości i rachunkowości
Prezes Zarządu
Maciej Gorczyca
Maciej Gorczyca
Ekspert ds. finansów
Wiceprezes Zarządu
Wojciech Andrzejewski Ekspert ds. rozwoju biznesu
Wojciech Andrzejewski
Ekspert ds. rozwoju biznesu
Łukasz Tessmer Adwokat
Łukasz Tessmer
Adwokat
Ekspert ds. korporacyjnych

Profesjonalne usługi księgowe i rachunkowe Wałcz.

Księgowość, rachunkowość, podatki – zapewnij sobie wsparcie doświadczonego biura rachunkowego w Wałczu

usługi księgowe Wałcz

Świadomość niestabilności prawa podatkowego skłoniło nas do opracowania szczegółowych usług z tego zakresu, by pomagać naszym Klientom w odprowadzaniu zobowiązań podatkowych, prowadzeniu ksiąg rozchodów i przychodów, ewidencji i rejestrów.

Dbanie o sukces naszych Klientów to sukces naszej firmy.

W związku z tym działamy w obszarach:

księgowość:

rachunkowość:

podatki:

Masz pytania? Na pewno znajdziemy na nie odpowiedź!

Finanse – zaufaj naszym Ekspertom – doradztwo finansowe Wałcz

Ze względu na różnorodność przedsięwzięć i liczne obowiązki związane z prowadzeniem własnego biznesu zapewniamy profesjonalne doradztwo finansowe. Kluczowe decyzje odnośnie do finansów z nami będą bardziej przemyślane i dokładnie skonsultowane z Klientem. Rzetelna i precyzyjna współpraca naszych ekspertów z Klientem jest tutaj najważniejszą kwestią dla znalezienia optymalnych rozwiązań biznesowych.

doradztwo finansowe WałczDoradztwo finansowe obejmuje m.in.:

Szukasz wsparcia? Możesz na nas liczyć – napisz do nas!

Kadry i płace – profesjonalna obsługa kadrowa w Wałczu

Biuro księgowe Watson Advisors ułatwi Państwu zarządzanie zespołem pracowników oraz zapewni komfort i bezpieczeństwo w zakresie regulacji prawnych. Zadbamy o sprawy pracownicze oraz pomożemy w jasny sposób przeprowadzić wszystkie kontrole urzędowe, jak US czy ZUS.
usługi księgowe Wałcz

Usługi w tym obrębie to:

Weryfikację i kontrolę danych oraz bieżących spraw kadrowych zapewniamy poprzez dostęp do modułu kadrowo-płacowego nowoczesnego systemu Enova365. Ta funkcjonalność daje możliwość sprawdzania raportów oraz absencji pracowniczej oraz ważnych informacji o kadrze.

Szukasz obsługi kadrowej? Pomożemy Ci!

Doradztwo i obsługa prawna Wałcz

Kompleksowość naszego biura rachunkowego oznacza, że oferujemy wszystkie usługi, których przedsiębiorca może potrzebować. Dlatego mogą Państwo liczyć także na wsparcie prawnicze w zakresie obejmującym:

usługi prawne Wałcz

                                                                           Dołącz do grona naszych Klientów