BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS CHODZIEŻ
Finanse. Księgowość. Podatki.

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS CHODZIEŻ
Finanse. Księgowość. Podatki.

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS CHODZIEŻ
Finanse. Księgowość. Podatki.

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS CHODZIEŻ
Finanse. Księgowość. Podatki.

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS CHODZIEŻ
Finanse. Księgowość. Podatki.

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS CHODZIEŻ
Finanse. Księgowość. Podatki.

Watson Advisors – usługi rachunkowe i księgowe Chodzież

Biuro rachunkowe Watson Advisors powstało, by sprostać oczekiwaniom rynku polskiego oraz zagranicznego. Mogą Państwo w pełni liczyć na naszych profesjonalnych doradców finansowych z bogatym doświadczeniem.

Z naszej strony oferujemy monitorowanie pracy działalności, by na bieżąco reagować i angażować się w codzienne decyzje wpływające na ogólne prosperowanie interesów. Współpracując z zespołem, który śledzi zmiany zachodzące w Państwa firmie, otrzymujecie propozycje zmian skutkujących jej lepszym funkcjonowaniem. Na Państwa życzenie samodzielnie wprowadzamy modyfikacje dotychczasowego działania, by zmniejszyć ryzyko jakiegokolwiek niepowodzenia.

Zajmiemy się prowadzeniem Państwa finansów, dlatego przedstawiamy nasze usługi księgowe i rachunkowe z szerokiej gamy metod opodatkowania:

  • ryczałt ewidencjonowany,
  • KPiR (Księga Przychodów i Rozchodów),
  • karta podatkowa,
  • deklaracje PIT,
  • deklaracje CIT,
  • deklaracje VAT,
  • pełna księgowość;
  • oraz usługi dla jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek. Mogą Państwo skorzystać z obsługi prawnej, consultingu, doradztwa finansowego oraz usług z zakresu kadr i płac.

Spełniaj się w swoim biznesie, a nasze licencjonowane biuro rachunkowe w Chodzieży zadba o Twoje finanse.

Nasze biuro rachunkowe jest zlokalizowane w Pile przy ul. Franciszka Witaszka 6. Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00. Skontaktuj się z nami

Niezależnie od wielkości biznesu, każda firma potrzebuje wsparcia w obszarach wykraczających poza jej główny charakter działalności, takich jak rachunkowość, kadry i płace, doradztwo finansowe, obsługa prawna, consulting. Do takiej obsługi zatrudnia się zazwyczaj szereg osób lub nawiązuje współpracę z wieloma wyspecjalizowanymi firmami.

A co jakby wszystkie te obszary mogły być wspierane przez jeden profesjonalny podmiot? Firmę, mającą na swoim pokładzie zespół z solidnym zapleczem wiedzy i doświadczenia, sprawdzony w boju dzięki zaangażowaniu w wiele projektów i przedsięwzięć biznesowych, od lat osiągających wymierne wyniki w kraju i za granicą? Zespół, który pozna Twoją firmę od podszewki, i dzięki swojej inter-dyscyplinarności, będzie mógł nie tylko zareagować szybciej, pomóc skuteczniej, ale przede wszystkim samodzielnie zainicjować zmianę na lepsze?

W Watson Advisors Klientom oferujemy przede wszystkim komfort. Luksus powierzenia profesjonalistom wszystkich obszarów działalności, które nie przynoszą bezpośrednich przychodów i możliwość koncentracji na tym, co najważniejsze: podstawowym biznesie.

To zmiana, którą nasi Klienci określają jako milowy krok w ich rozwoju.

Dołącz do naszej rodziny Klientów

Nasz Zespół
Anna Kossewska Ekspert ds. księgowości i rachunkowości
Anna Kossewska
Ekspert ds. księgowości i rachunkowości
Prezes Zarządu
Maciej Gorczyca
Maciej Gorczyca
Ekspert ds. finansów
Wiceprezes Zarządu
Wojciech Andrzejewski Ekspert ds. rozwoju biznesu
Wojciech Andrzejewski
Ekspert ds. rozwoju biznesu
Łukasz Tessmer Adwokat
Łukasz Tessmer
Adwokat
Ekspert ds. korporacyjnych

Profesjonalne usługi księgowe i rachunkowe Chodzież.

Księgowość, rachunkowość, podatki – zapewnij sobie wsparcie doświadczonego biura rachunkowego w Chodzieży

Prowadząc własną działalność nie muszą Państwo zagłębiać się samodzielnie w prawo podatkowe, które bardzo dynamicznie się zmienia. Każdy z naszych ekspertów ciągle się doskonali, by sprostać wprowadzanym licznym modyfikacjom z roku na rok. Przeprowadzimy Was przez prowadzenie ksiąg, ewidencji i rejestrów oraz zadbamy o terminowe naliczanie i odprowadzanie zobowiązań podatkowych (deklaracje VAT, CIT, PIT).

usługi księgowe i rachunkowe Chodzież

Wsparcie księgowości obejmuje:

usługi rachunkowe to:

pomoc w zakresie podatków:

Masz pytania? Na pewno znajdziemy na nie odpowiedź!

Finanse – zaufaj naszym Ekspertom, doradztwo finansowe Chodzież

Biuro księgowe w Chodzieży zatroszczy się o Państwa biznes oraz zapewni doradztwo finansowe, by inteligentnie podejmować często niełatwe decyzje. W każdej współpracy stawiamy na partnerstwo całego zespołu z Klientem, dzięki czemu razem weźmiemy pod uwagę każdy aspekt poruszonej kwestii i skutecznie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

doradztwo finansowe Watson Advisors ChodzieżZajmujemy się takimi sprawami jak:

Wyznajemy zasadę, że sukces naszego Klienta jest sukcesem każdego eksperta Watson Advisors.

Szukasz wsparcia? Możesz na nas liczyć – napisz do nas!

Kadry i płace – profesjonalna obsługa kadrowa w Chodzieży

Odciążymy Państwa głowy sprawami pracowniczymi, których regulacje prawne są bardzo dynamiczne, a ich rozwiązania niejednoznaczne. Zapewnimy komfort i bezpieczeństwo rozwiązując bieżące sprawy oraz wspomagając przy przeprowadzanych kontrolach ZUS-u czy Urzędu Skarbowego.

biuro księgowe, rachunkowe Watson Advisors Chodzież
Obsługa z zakresu kadry i płace obejmuje:

Biuro rachunkowe, zajmujące się sprawami miejscowości Chodzież, pracuje na bazie systemu Enova365. Zapewnia to dostęp do modułu kadrowo-płacowego klientom, dzięki któremu mamy ułatwiony przepływ danych, weryfikację ich, kontrolę spraw pracowniczych i kadrowych oraz kontrolę bieżących list płac czy absencji pracowników.

Szukasz obsługi kadrowej? Pomożemy Ci!

Doradztwo i obsługa prawna Chodzież

Biuro rachunkowe Watson Advisors jako kompleksowa obsługa działalności gospodarczych posiada na swoim pokładzie doświadczonych prawników, którzy specjalizują się w zakresie:

doradztwo prawne i obsługa prawna Watson Advisors Chodzież

                                                                           Dołącz do grona naszych Klientów