O nas

Watson Advisors – profesjonalne biuro rachunkowe w Pile

Idea stworzenia Watson Advisors powstała w odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców – polskich i zagranicznych.

Nasi profesjonalni doradcy zadbają kompleksowo o każdy aspekt Państwa działalności. Mając do dyspozycji zespół z solidnym doświadczeniem, który codziennie wykorzystuje swoją wiedzę angażując się w wiele projektów i przedsięwzięć biznesowych, mamy możliwość poznać Twoją firmę i nie tylko zareagować szybciej, pomóc skuteczniej, ale przede wszystkim samodzielnie zainicjować zmianę na lepsze. Licencjonowane biuro rachunkowe, które dzięki indywidualnemu podejściu i wielozadaniowej kadrze pracowników jest w stanie wyszukać optymalne rozwiązania dla Twojej firmy.

Masz pytanie? Doradzimy Ci!

Świadczymy szeroko pojęte usługi księgowe i usługi rachunkowe (obejmujące całą gamę sposobów opodatkowania: ryczałt ewidencjonowany, KPiR, karta podatkowa, deklaracje PIT, deklaracje CIT, deklaracje VAT oraz pełną księgowość), a także usługi z zakresu: kadry i płace, doradztwo finansowe, obsługę prawną i consulting, zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych jak i spółek.

Nasze biuro księgowe w Pile jest pewnym partnerem w Twoim biznesie.

Nasze biuro rachunkowe jest zlokalizowane w Pile przy ul. Franciszka Witaszka 6. Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00. Skontaktuj się z nami  – biuro rachunkowe Watson Advisors Piła.

Nasz zespół
Maciej Gorczyca
Maciej Gorczyca
Ekspert ds. finansów
Wiceprezes Zarządu
Wojciech Andrzejewski Ekspert ds. rozwoju biznesu
Wojciech Andrzejewski
Ekspert ds. rozwoju biznesu
Łukasz Tessmer Adwokat
Łukasz Tessmer
Adwokat
Ekspert ds. korporacyjnych