BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS PIŁA
ROZLICZENIA PODATKOWE

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS PIŁA
ROZLICZENIA PODATKOWE

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS PIŁA
ROZLICZENIA PODATKOWE

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS PIŁA
ROZLICZENIA PODATKOWE

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS PIŁA
ROZLICZENIA PODATKOWE

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS PIŁA
ROZLICZENIA PODATKOWE

Watson Advisors – Rozliczenia podatkowe Piła

Istnieją dwa rodzaje podatków: bezpośrednie i pośrednie. Podatki bezpośrednie są nakładane bezpośrednio na osobę lub organizację, natomiast podatki pośrednie są nakładane przy zakupie towarów i usług. Rozliczenia podatkowe są umowami pomiędzy podatnikami, a władzami podatkowymi, które rozstrzygają sporne zobowiązania podatkowe. Rozliczenie podatkowe może dotyczyć konkretnej kwoty należnego podatku lub też może zawierać porozumienie w sprawie warunków płatności i innych. Rozliczenie PIT opiera się na przygotowaniu i składaniu rocznej deklaracji podatkowej PIT. Deklaracja stanowi podstawę do zapłaty podatku lub domagania się zwrotu nadpłaty, która wynika z nadwyżki wpłaconych zaliczek na podatek ponad wartość podatku, który wynika z rocznej deklaracji PIT. Rozliczenie PIT-ów opiera się na obliczaniu rocznego podatku od pozyskanych w poprzednim roku dochodów osobistych (z różnych źródeł np. z pracy, emerytury, renty, umów o dzieło, umów zlecenie, z działalności osobistej, czy też ze sprzedaży nieruchomości).

Jeśli szukasz firmy, która zajmuje się rozliczeniami podatkowymi w Pile, to trafiłeś pod doskonały adres.

Specjaliści z Watson Advisors zadbają kompleksowo o każdy aspekt Twojej działalności związany z księgowością, w tym o rozliczenia podatkowe. Mamy do dyspozycji zespół z wieloletnim doświadczeniem, który korzystając ze swojej wiedzy, angażuje się w wiele projektów i przedsięwzięć biznesowych. Świadczymy szeroko pojęte usługi księgowe i rachunkowe (obejmujące całą gamę sposobów opodatkowania: ryczałt ewidencjonowany, KPiR, karta podatkowa, deklaracje PIT, deklaracje CIT, deklaracje VAT oraz pełną księgowość), a także inne usługi. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty rozliczenia podatkowe Piła? Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Mamy zespół ekspertów, którzy są wysoko wykwalifikowani i doświadczeni w swoich dziedzinach, a ich celem jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszej obsługi. Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy jesteś firmą, możemy pomóc Ci we wszystkich Twoich potrzebach związanych z księgowością. Nasz zespół ekspertów jest wysoko wykwalifikowany i doświadczony w swoich dziedzinach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc.

Zajmiemy się prowadzeniem Państwa finansów, dlatego przedstawiamy nasze usługi księgowe i rachunkowe z szerokiej gamy metod opodatkowania:

  • ryczałt ewidencjonowany,
  • KPiR (Księga Przychodów i Rozchodów),
  • karta podatkowa,
  • deklaracje PIT,
  • deklaracje CIT,
  • deklaracje VAT,
  • pełna księgowość;
  • oraz usługi dla jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek. Mogą Państwo skorzystać z obsługi prawnej, consultingu, doradztwa finansowego oraz usług z zakresu kadr i płac.

Nasze biuro rachunkowe jest zlokalizowane w Pile przy ul. Franciszka Witaszka 6. Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00. Skontaktuj się z nami

Niezależnie od wielkości biznesu, każda firma potrzebuje wsparcia w obszarach wykraczających poza jej główny charakter działalności, takich jak rachunkowość, kadry i płace, doradztwo finansowe, obsługa prawna, consulting. Do takiej obsługi zatrudnia się zazwyczaj szereg osób lub nawiązuje współpracę z wieloma wyspecjalizowanymi firmami.

A co jakby wszystkie te obszary mogły być wspierane przez jeden profesjonalny podmiot? Firmę, mającą na swoim pokładzie zespół z solidnym zapleczem wiedzy i doświadczenia, sprawdzony w boju dzięki zaangażowaniu w wiele projektów i przedsięwzięć biznesowych, od lat osiągających wymierne wyniki w kraju i za granicą? Zespół, który pozna Twoją firmę od podszewki, i dzięki swojej inter-dyscyplinarności, będzie mógł nie tylko zareagować szybciej, pomóc skuteczniej, ale przede wszystkim samodzielnie zainicjować zmianę na lepsze?

W Watson Advisors Klientom oferujemy przede wszystkim komfort. Luksus powierzenia profesjonalistom wszystkich obszarów działalności, które nie przynoszą bezpośrednich przychodów i możliwość koncentracji na tym, co najważniejsze: podstawowym biznesie.

To zmiana, którą nasi Klienci określają jako milowy krok w ich rozwoju.

Dołącz do naszej rodziny Klientów

Nasz Zespół
Anna Kossewska Ekspert ds. księgowości i rachunkowości
Anna Kossewska
Ekspert ds. księgowości i rachunkowości
Prezes Zarządu
Maciej Gorczyca
Maciej Gorczyca
Ekspert ds. finansów
Wiceprezes Zarządu
Wojciech Andrzejewski Ekspert ds. rozwoju biznesu
Wojciech Andrzejewski
Ekspert ds. rozwoju biznesu
Łukasz Tessmer Adwokat
Łukasz Tessmer
Adwokat
Ekspert ds. korporacyjnych