BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS PIŁA
Prowadzenie księgowości

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS PIŁA
Prowadzenie księgowości

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS PIŁA
Prowadzenie księgowości

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS PIŁA
Prowadzenie księgowości

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS PIŁA
Prowadzenie księgowości

BIURO RACHUNKOWE WATSON ADVISORS PIŁA
Prowadzenie księgowości

Watson Advisors – prowadzenie księgowości PIŁA

Księgowość to proces rejestrowania, przechowywania i wyszukiwania transakcji finansowych. Transakcje są rejestrowane w systemie księgowym za pomocą zapisów debetowych i kredytowych. Zapisy debetowe zwiększają saldo konta, natomiast zapisy kredytowe zmniejszają to saldo. Systemy księgowe mogą być ręczne lub skomputeryzowane. Ręczne systemy księgowe obejmują prowadzenie fizycznych zapisów transakcji finansowych w księgach lub dziennikach. W systemie ręcznym transakcje są najpierw rejestrowane w dzienniku, a następnie księgowane na odpowiednich kontach księgi. Konta księgi pokazują aktualny stan każdego konta po zaksięgowaniu wszystkich transakcji. Komputerowe systemy księgowe przechowują dane o transakcjach w formie elektronicznej w bazie danych. Transakcje są zazwyczaj wprowadzane do systemu za pomocą oprogramowania księgowego. Po wprowadzeniu można je łatwo przeglądać, edytowane i raportowane. Systemy komputerowe oferują wiele korzyści w porównaniu z systemami ręcznymi, w tym szybsze wprowadzanie danych, łatwiejsze wyszukiwanie danych i zmniejszone szanse na błędy. Księgowość jest ważną częścią każdej firmy lub organizacji, ponieważ zapewnia sposób śledzenia przychodów i wydatków, a także może pomóc w podejmowaniu świadomych decyzji o tym, gdzie przydzielić zasoby.

Szukasz biura rachunkowego w Pile?

Szukasz firmy, która zajmuje się prowadzeniem księgowości w Pile? Zapraszamy do WATSON ADVISORS! Świadczymy kompleksowe usługi księgowe i rachunkowe, które obejmują szeroką gamę możliwości opodatkowania: ryczałt ewidencjonowany, KPiR, kartę podatkową, deklaracje PIT, deklaracje CIT, deklaracje oraz pełną księgowość, a co więcej usługi z zakresu: kadry i płace, doradztwa finansowego, obsługi prawnej i consultingu (dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek). Nasze biuro zajmujące się prowadzeniem księgowości w Pile będzie pewnym partnerem w Twoim biznesie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Zajmiemy się prowadzeniem Państwa finansów, dlatego przedstawiamy nasze usługi księgowe i rachunkowe z szerokiej gamy metod opodatkowania:

  • ryczałt ewidencjonowany,
  • KPiR (Księga Przychodów i Rozchodów),
  • karta podatkowa,
  • deklaracje PIT,
  • deklaracje CIT,
  • deklaracje VAT,
  • pełna księgowość;
  • oraz usługi dla jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek. Mogą Państwo skorzystać z obsługi prawnej, consultingu, doradztwa finansowego oraz usług z zakresu kadr i płac.

Nasze biuro rachunkowe jest zlokalizowane w Pile przy ul. Franciszka Witaszka 6. Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00. Skontaktuj się z nami

Niezależnie od wielkości biznesu, każda firma potrzebuje wsparcia w obszarach wykraczających poza jej główny charakter działalności, takich jak rachunkowość, kadry i płace, doradztwo finansowe, obsługa prawna, consulting. Do takiej obsługi zatrudnia się zazwyczaj szereg osób lub nawiązuje współpracę z wieloma wyspecjalizowanymi firmami.

A co jakby wszystkie te obszary mogły być wspierane przez jeden profesjonalny podmiot? Firmę, mającą na swoim pokładzie zespół z solidnym zapleczem wiedzy i doświadczenia, sprawdzony w boju dzięki zaangażowaniu w wiele projektów i przedsięwzięć biznesowych, od lat osiągających wymierne wyniki w kraju i za granicą? Zespół, który pozna Twoją firmę od podszewki, i dzięki swojej inter-dyscyplinarności, będzie mógł nie tylko zareagować szybciej, pomóc skuteczniej, ale przede wszystkim samodzielnie zainicjować zmianę na lepsze?

W Watson Advisors Klientom oferujemy przede wszystkim komfort. Luksus powierzenia profesjonalistom wszystkich obszarów działalności, które nie przynoszą bezpośrednich przychodów i możliwość koncentracji na tym, co najważniejsze: podstawowym biznesie.

To zmiana, którą nasi Klienci określają jako milowy krok w ich rozwoju.

Dołącz do naszej rodziny Klientów

Nasz Zespół
Anna Kossewska Ekspert ds. księgowości i rachunkowości
Anna Kossewska
Ekspert ds. księgowości i rachunkowości
Prezes Zarządu
Maciej Gorczyca
Maciej Gorczyca
Ekspert ds. finansów
Wiceprezes Zarządu
Wojciech Andrzejewski Ekspert ds. rozwoju biznesu
Wojciech Andrzejewski
Ekspert ds. rozwoju biznesu
Łukasz Tessmer Adwokat
Łukasz Tessmer
Adwokat
Ekspert ds. korporacyjnych